Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

GARSAIS GRĮSTA ARCHITEKTŪRA

APIE

Tamsiausi ir inovatyviausi elektroniniai dūžiai – tai yra „Area“. Viskas prasidėjo nuo noro vieną kartą metuose suvienyti griežtosios elektroninės muzikos kūrėjus po vienu stogu. Lietuvos industrinės muzikos scena visame regione išsiskiria aukšta jos atlikimo kokybe ir santykine kūrėjų gausa. Labai ilgai ši nuošalios elektroninės muzikos mėgėjų subkultūra slėpėsi po svetimų renginių vėliavomis kaip antraplanis, pridėtinis reiškinys: ją buvo galima išgirsti metalo, folkloro ir kituose festivaliuose, tačiau niekuomet – viename dideliame renginyje. Bėgant metams vis labiau trūko renginio, dedikuoto gana aktyviai melomanų ir meno mėgėjų grupei.

Dabar situacija keičiasi: antrus metus kviečiame į didžiausią šios scenos metų renginį Lietuvoje, kuriame persipina įvairūs industrial, noise, ambient, drone, tribal, ritual, musique concrète, power electronics, techno ir kiti garsai. Greta muzikos šiemet pritraukiame ir kūrybines dirbtuves, instaliacijas, kurios randasi garsui persipinant su architektūrinėmis erdvėmis, vizualiniais srautais ir urbanistinės erdvės ritmais, bei garso inspiruotų vaizdų kūrėjus.

„Kažkas tarp paranojinės nemigos, tarytum kastuvu iš šachtos kasamos juodumos ir ausis per akis užtvindančios tamsumos – toks apibendrintai buvo lietuviškos industrial muzikos festivalio po atviru dangumi debiutas“.

SUSIPAŽINKITE

FESTIVALĮ „AREA“ SUKŪRĖ „GHIA“

Garsais grįsta architektūra, vientisas distopinis peizažas, kuriame norisi pasiklysti. Šlovė magistraline tiese – iki užribio. Virsmas, kurio niekas neleido pasirinkti, neleido išvengti. Tokia yra ta monumentali monolitinė lemtis. Vienintelis pasirinkimas – būti aplinkos metamorfozėje, pokytyje iš sapno, kurį mūsų karta pažįsta tik iš vadovėlių. Tikslas – išsigydyti rutinos užuomazgas, leisti sau augti ir užauginti. Rasti tuos, kurie auga ir padėti subręsti: sau ir Jiems. Atsistoti ir eiti tolyn brūzgynais, pelkėmis iki trapių užuovėjų. Gyventi, o ne būti, – santykyje su miestu, žmonėmis, gamta – užčiuopiant menkiausią giją. Jausti, kaip pamažu sugyja tavo pilka istorinė praeitis.

 Organizacijos veikla nesiriboja renginių organizavimu: vienas svarbiausių „Ghia“ tikslų yra jaunųjų Lietuvos kūrėjų įrašų leidyba. Leidžiame itin riboto tiražo, kolekcines garso kasetes, kuriose galite išgirsti įdomiausią mūsų šalies muziką.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.