Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Vygintas Orlovas yra vaizdo ir garso menininkas, projekto ref/inter kūrėjas, audiovizualinių ir skaitmeninių menų tyrėjas ir dėstytojas. Jo dėmesio centre – garso ir vaizdo transformacijos, vieno jų reiškimasis kitu. Vygintas savo kūrinius įkurdina galerijose, scenose ir viešosiose erdvėse. Garsovaizdinės instaliacijos, gyvi garso ir vaizdo pasirodymai, kurių metu vaizdo projekcija realiu laiku atspindi pokyčius, vykstančius Vyginto kuriamame garse, didelio mastelio vaizdo instaliacijos viešosiose erdvėse, kaip kad projekcijos urbanistinėse erdvėje, atspindi tik dalį šio menininko interesų. Daugiau menininko darbų galima peržvelgti čia.

Rugsėjo 29 d.
Kauno menininkų namai
V. Putvinskio g. 56
18:00 – 00:00

Rugsėjo 30 d.
Kauno menininkų namai
V. Putvinskio g. 56
11:00 – 15:00
3€

Instaliacija

„Garso-vaizdžio laboratorija“

Pure Data“ dirbtuvės: „Elektros srovė kaip garsas“

Festivalio metu Vygintas Orlovas vienoje Kauno menininkų namų erdvių įkurdins “Garso-vaizdžio laboratoriją”. Ši laboratorija – tai erdvė, kurioje lankytojai gali nagrinėti kintančios elektros srovės kaip garso ir kaip vaizdo skirtumus. Instaliacijoje kintančios elektros srovės signalas analogine jungtimi yra prijungtas prie ekrano ir prie kolonėlės. Keisdami elektros srovės kitimo dažnį, stiprį, pokyčių formą, lankytojai gali įsitraukti į garso-vaizdžio tyrimus ir ieškoti bendrų taškų ir skirtumų tarp šių dviejų laukų.

Šiemet muzikinę programą „Area“ siekia praplėsti į audiovizualines ir kitas kaimynines erdves bei suteikti galimybes mokytis. Vygintas Orlovas pristatys parindinius objektus, naudojamus generuoti garsus „Pure Data“ aplinkoje ir aptars parindines garso formas (sinusoidė, trikampis, kvadratas) ir jų sintezę.

„Pure Data“ yra viena programavimo kalbų, nuo 1990 metų pradėta vystyti Miller Puckette. Šiuo metu ji intensyviai vaudojama kuriant interaktyvius muzikos ir multimedijos kūrinius. „Pure Data“ yra atviro kodo (open source) aplinka, kurią tobulina, adaptuoja ir keičia pati bendruomenė, šiuo metu siekianti kelis tūkstančius programuotojų ir burianti gerokai daugiau vartotojų, tarp kurių – muzikantai, vizualiųjų menų kūrėjai, performeriai, tyrėjai.

Dalyvių skaičius ribotas. Visi norintys kviečiami registruotis. Registracija patvirtinama el. paštu (3€). Patvirtinimo laiške atsiųsime mokėjimo už dirbtuves informaciją. Reikalavimas dalyviams – atsinešti asmeninį kompiuterį (tinka bet kuri operacinė aplinka). Programavimo pagrindų turėti nebūtina.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.